Afbeelding van Snuffelmarkt & Kerkveiling

Snuffelmarkt & Kerkveiling

KERKVEILING VOGELENZANG.

Eens in de drie jaar organiseren wij een Kerkveiling t.b.v. het onderhoud en restauratie van de enige kerk die Vogelenzang rijk is.

Omdat het dit jaar weer zo ver is, hebben wij 3 november a.s. het Dorpshuis gereserveerd en zal daar ’s morgens een snuffelmarkt gehouden worden en ’s avonds de grote veiling.

Klinkt allemaal eenvoudig maar zonder uw hulp is dat natuurlijk niet mogelijk.

Wat vragen wij precies van U?

  • Door het kopen van een of liefst meerdere loten steunt u de veiling.

  • U kunt ook een uitgebreid bollenpakket kopen om uw tuin mee op te sieren.

  • Heeft u misschien iets aan te bieden voor de veiling dan kunt u dat op:

Maandag 25, woensdag 27 of vrijdag 29 september inleveren bij de kerk tussen 16.00 en 17.00 u.

Voor verdere informatie verwijs ik u naar het gekleurde bewaarblad van deze Invo.

Organisatie Kerkveiling

Jeanne Brand, tel. 023-5848301 06-51688900

Noodnummers

  • Wijkagent: 0900 8844
  • Noodnummer: 112
  • Huisartsenpost: 023 224 25 26
  • Dierenambulance: 023 533 43 23
  • Brandweer: 112
Bekijk hier alle belangrijke telefoonnummers >

Zoeken binnen deze website

POLL: Ik heb behoefte in de toekomst aan een papieren variant van de InVo

Ja
Nee

Bekijk archief